2014 рік

2014  РІК

Протягом грудня 2014 року завдяки батьківській допомозі було сплачено за охорону дитячого садка, придбані миючі та чистячі засоби.Силами батьків був зроблен ремонт у музичній залі (натяжка стін та поклейка обоїв, циклювання, шлифування та покриття лаком паркету, встановлення плинтусів). Також за батьківські кошти були придбані дитячі шафи для рушників в гр. № 11 та поличка для взуття у гр. № 6.

У листопаді 2014 року силами батьків дошкільного закладу були придбані миючі та чистячі засоби, сплачено за охорону дитячого садка. Зусиллями батьків гр. № 11 придбана шафа для речей та дидактичного матеріалу. У гр. № 7 батьки придбали дитячі меблі для іграшок.

с

Протягом серпня 2014 у дошкільному закладі завдяки батьківській допомозі на майданчику гр.№ 2 було встановлено тіньовий навіс та відремонтовано стелю в музичній залі (натяжна стеля), придбано миючі та чистячі засоби, сплачено за послуги охорони ДНЗ. Силами батьків та вихователів у групах садочку зроблено частковий ремонт та капітально відремонтовано туалетну кімнату в гр.№ 8.

У липні 2014 року за благодійні внески батьків було встановлено 3 тіньових навіса на майданчиках груп № 1, 4, 5 та придбана пісочниця для дітей гр. № 8. Також були придбані миючі та чистячі засоби, сплачено за охорону закладу, проводився поточний частковий ремонт у приміщеннях закладу.

Протягом червня 2014 року завдяки батьківській допомозі було сплачено за охорону закладу, придбані необхідні миючі та чистячі засоби. Стараннями батьків було всановлено пісочницю для дітей гр. № 2 і придбані паростки хвойних рослин, квітів для озеленення території закладу.

За травень 2014 року силами батьків та завдяки їх благодійним внескам у груповій кімнаті Гр.№ 2 був проведен капітальний ремонт: заміна підлоги, ремонт стелі, заміна обоїв. Також були придбані миючі  а чистячі засоби, сплачено за послуги охорони. У гр. № 12 замінено 2 вікна на металопластикові.

У квітні 2014 року за благодійні внески батьків була придбана газонокосилка для покосу трави на теріторії закладу та придбано 28 комплектів дитячої постільної білизни для малюків гр. № 7. Придбані миючі та чистячі засоби, канцтовар, сплачено за охорону ДНЗ. У гр. № 10 замінено 3 великих вікна на металопластикові.

Протягом березня 2014 року завдяки батьківській допомозі  було придбано 30 комплектів постільної білизни для дітей гр. № 8. Силами батьків було замінено 3 вікна на металопластикові у гр. № 9; закуплені миючі та чистячі засоби, сплачено за охорону дитсадка.

За лютий місяць 2014 року силами батьків та завдяки їх благодійним внескам було сплачено за охорону закладу, придбані миючі та чистячі засоби. Також було придбано 25 комплектів дитячої білизни для дітей гр. № 2, придбано дрібний інвентар на кухню (лопатки, дошки тощо), для карантинних заходів - бак для замочування посуду на 40 л.

У січні 2014 року завдяки благодійним внескам батьків закладу було закуплено миючі та чистячі засоби, сплачено за охорону ДНЗ, придбано у методичний кабінет демонстраційна стійка для дидактичного матеріалу, 20 комплектів постільної білизни для дітей гр. № 4.