2015 рік

2015  рік

У квітні 2015 року за благодійні внески батьків вихованців дошкільного закладу було сплачено за послугиохорони ДНЗ, придбані миючі та чистячі засоби. У ігровий куточок гр. № 2 силами батьків придбні меблі (ігрова стінка).

Протягом березня 2015 року завдяки батьківській допомозі були придбані миючі та чистячі засоби, сплачено за послуги охорони ДНЗ. У ігровий куточок гр. № 10 силами батьків було придбано обладнання для ігор - стелаж для машин.

В феврале благодаря родительской помощи в дошкольном учебном учреждении были установлены камеры видеонаблюдения над центральным входом и на территории. Также оплачено за охрану ДУУ, приобретены чистящие и моющие средства. В гр. № 10 приобретена детская мебель для игровой зоны - кухня, больница.

У січні 2015 року за благодійні внески батьків дітей дошкільного закладу був придбан кухонний набір меблів у гр.№ 7 та стільці офісні (15 шт.). Також сплачено за охорону закладу, придбані миючі та чистячі засоби.